Σχέδια Συνεργασίας
Στα πλαίσια εφαρμογής του Μέτρου 4.3 προτείνεται η δράση:
Συνεργασία με αλιευτικές περιοχές στην Ευρώπη για ανταλλαγή τεχνογνωσίας, διάδοση βέλτιστων πρακτικών προστασίας και διαχείρισης περιβάλλοντος και ενίσχυσης επιχειρηματικότητας στην περιοχή αλιείας της Μεσσηνίας. Πρόταση διακρατικού σχεδίου με τίτλο: Θαλάσσιες προστατευόμενες περιοχές & δραστηριότητες: Αλιεία – Τουρισμός»
![](https://www.anmess.gr/wp-content/uploads/2021/07/clled-leader-300x169.jpg)
![](https://www.anmess.gr/wp-content/uploads/2021/09/aliia-500-300x169.jpg)